Вас вітає чарівна Верховинщина!

Україна без сміття. Мрія чи реальність.

Україна без сміття. Мрія чи реальність.

26.02.2018 року Верховинською селищною радою організовано та проведено семінар та громадські слухання на тему «Поводження з твердими побутовими відходами». Семінар проведено за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Україна без сміття». В роботі заходу взяли участь депутати та члени виконкому селищної ради, власники готельного, ресторанного бізнесу, зелених садиб, громадські активісти, молодь.

             Одним із важливих питань щодо покращення благоустрою селища Верховина на сьогоднішній день є впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів, оскільки з 01.01.2018 року  згідно Закону України «Про відходи» Україна зобов»язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

            На сьогоднішній день за кошти обласного бюджету придбано 78 металевих контейнери для ПЕТ-пляшки, скла та інших відходів, які будуть встановлені у визначених для цього місцях.

            Євгенія Аратовська – голова Всеукраїнської ГО «Україна без сміття» ознайомила  присутніх з діяльністю їхньої організації, а також про принцип розподілу відходів та сортування сміття.

            Селищний голова Василь Мицканюк  розповів присутнім про те, як буде впроваджуватися збір, вивіз та утилізація ТПВ на території Верховинської селищної ради. А також наголосив про запровадження норм надання послуг з вивезення ТПВ,  про публічний договір, тарифи та інше.

            Всі присутні в залі одноголосно підтримали запропоновані введення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території Верховинської селищної ради.

            Подальші рекомендації громадських слухань будуть розглянуті на виконкомі та на сесії селищної ради.

Галерея

Україна без сміття. Мрія чи реальність.
Україна без сміття. Мрія чи реальність.
Україна без сміття. Мрія чи реальність.
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4